Pondělí 27.1.2020
Ingrid
Snídaně
Skořicový kroužek, kakao, jablko, čaj.
Polévka
Gulášová.
Oběd 1
Vepřové nugetky s česnekovou omáčkou a bramborami, čaj.
Oběd 2
Kuřecí rizoto se zeleninou a sypané sýrem, steril. okurek, mléko, voda.
Svač.
Chléb, pomazánka z paštiky, čaj.
Úterý 28.1.2020
Otýlie
Snídaně
Rohlík, drožďová pomazánka, kedlubna, pomeranč, čaj.
Polévka
Pohanková se zeleninou.
Oběd 1
Čočka nakyselo s párkem a chlebem, steril. okurek, voda s pomerančem.
Oběd 2
Špagety po italsku, salát coleslaw, mléko, voda.
Svač.
Gurmán chléb, trempská pomazánka, čaj.
Středa 29.1.2020
Zdislava
Snídaně
Veka, máslo s marmeládou, ochucené mléko, banán, čaj.
Polévka
Bramborová.
Oběd 1
Hamburská kýta s houskovým knedlíkem, čaj s citronem.
Oběd 2
Krůtí na balkánu s kuskusem, ledový salát, mléko, voda.
Svač.
Zábrdovický chléb, drůbeží pomazánka se sýrem, čaj.
Čtvrtek 30.1.2020
Robin
Snídaně
Lámankový chléb, tentenova pomazánka, okurek, hrozen, čaj.
Polévka
Cibulová se sýrem.
Oběd 1
Hovězí po karlovarsku s těstovinou, mandarinka, šťáva..
Oběd 2
Pečená aljašská treska s bramborami a petrželkou, červená řepa, mléko, voda, mandarinka.
Svač.
Chléb, šunková pěna, čaj.
Pátek 31.1.2020
Marika
Snídaně
Cereální raženka, rama se strouhaným sýrem, mléko, hruška, paprika, čaj.
Polévka
Drůbeží vývar s písmenky.
Oběd 1
Smažený květák s bramborovou kaší, šťáva.
Oběd 2
VAŘÍ SE JEN PRO MŠ.
Svač.
Jogurt, půlka rohlíku, čaj.
Pondělí 3.2.2020
Blažej
Snídaně
Chléb, pomazánka tvarohová s pažitkou, okurek, jablko, čaj.
Polévka
Čočková.
Oběd 1
Buchtičky s krémem, čaj s citronem.
Oběd 2
Vepřové přírodní, rýže, mléko, voda.
Svač.
Sojový rohlík, masová pomazánka, čaj.
Úterý 4.2.2020
Jarmila
Snídaně
Vánočka, ochucené mléko, pomeranč, čaj.
Polévka
Hráškový krém ze zeleného hrášku.
Oběd 1
Smažená tilápie (ryba), brambory, dresing, okurkový salát, čaj.
Oběd 2
Grenadýrský pochod, dresing, okurkový salát, šťáva.
Svač.
Raženka, tutti frutii pomazánka,čaj
Středa 5.2.2020
Dobromila
Snídaně
Slunečnicový chléb. šunka, rama, kedlubna, hruška, čaj.
Polévka
Kedlubnová s bramborem.
Oběd 1
Králík po Šumavsku, rýže, ledový salát s pomerančem, čaj.
Oběd 2
Kuřecí po tulonsku, špagety, ledový salát s pomerančem, mléko, voda.
Svač.
Špaldový chléb, pomazánkové máslo, čaj.
Čtvrtek 6.2.2020
Vanda
Snídaně
Cereálie se zakysanou smetanou, banán, čaj.
Polévka
Hovězí vývar s domácím drobením.
Oběd 1
Masové koule v rajské omáčce, vícezrnný knedlík, voda s citronem, mandarinka.
Oběd 2
Poděbradské maso, brambory, mandarinka, voda.
Svač.
Lámankový chléb, hanácká pomazánka, čaj.
Pátek 7.2.2020
Veronika
Snídaně
Zábrdovický chléb, vaječná pěna, rajče, hrozen, mléko, čaj.
Polévka
Indická
Oběd 1
Horňácký guláš (vep. maso, fazole) , chléb, čaj.
Oběd 2
Krůtí po dalmatinsku, bulgur, červená řepa, mléko, voda.
Svač.
Rohlík, sardinková pomazánka, čaj.
Pondělí 10.2.2020
Mojmír
Snídaně
Ovesná kaše s kakaem, jablko,čaj.
Polévka
Risi-Bisi.
Oběd 1
Krůtí steak na houbách, špecle, šťáva.
Oběd 2
Zeleninové lečo, chléb, ochucené mléko, voda.
Svač.
Zábrdovický chléb, pom. Adri/lučina,tavený,niva,čaj.
Úterý 11.2.2020
Božena
Snídaně
Chléb, tvarohová pomazánka s pažitkou, ovocné mléko, kedlubna, pomeranč, čaj.
Polévka
Kmínová s kapáním.
Oběd 1
Hovězí tokáň, rýže, okurkový salát, čaj.
Oběd 2
Vepřové po znojemsku, těstoviny, mléko, voda.
Svač.
Vita rohlík, drož\'ďová pomazánka, čaj.
Středa 12.2.2020
Slavěna
Snídaně
Farmářská veka, perla se strouhaným sýrem, hrozen, paprika, čaj.
Polévka
Česneková s bramborem.
Oběd 1
Pizza se špenátem a kuřecím masem, kečup, čaj s medem a citronem, ovoce.
Oběd 2
Čevabčiči, brambory, ovoce, jablko.
Svač.
Chléb gurmán, pomazánka z rybího filé a sýrem, čaj.
Čtvrtek 13.2.2020
Věnceslav
Snídaně
Veka, kuřecí pomazánka, ředkev, banán, čaj.
Polévka
Rybí.
Oběd 1
Těstoviny po Lotrinsku, rajčatový salát, mléko, voda.
Oběd 2
Kuřecí rolka a-la bažant rýže, rajčatový salát, šťáva.
Svač.
Slunečnicový chléb, šlehané máslo, čaj.
Pátek 14.2.2020
Valentýn
Snídaně
Cereální raženka, kapustová pomazánka, hruška, jablko,čaj.
Polévka
Hrstková.
Oběd 1
Pečená panenka na slanině, bramborová kaše, zelný salát s paprikou šťáva.
Oběd 2
Bulgur s grilovanou zeleninou a zakysanou smetanou, zelný salát s paprikou, mléko,voda.
Svač.
Rohlík, pomazánkové máslo, čaj.
Pondělí 17.2.2020
Miloslava
Snídaně
Bábovka, bílá káva, jablko, čaj.
Polévka
Zeleninová s vločkami.
Oběd 1
Kuřecí na smetaně, knedlík, šťáva.
Oběd 2
VAŘÍ SE JEN PRO MŠ (ne pro žáky ZŠ)
Svač.
Chléb, krtečková pomazánka, čaj.
Úterý 18.2.2020
Gizela
Snídaně
Zábrdovický chléb, kostelecká sýrová pomazánka, rajče, banán, čaj.
Polévka
Fazolová.
Oběd 1
Poděbradské maso, špecle, čaj.
Oběd 2
VAŘÍ SE JEN PRO MŠ (ne pro žáky ZŠ)
Svač.
Rohlík, pomazánkové máslo, čaj.
Středa 19.2.2020
Patrik
Snídaně
Veka, rama s gervais, mrkev, mandarinka, mléko, čaj.
Polévka
Gulášová.
Oběd 1
Grenadýrský pochod(zapečené těstoviny, brambory, uzenina), dresing, voda s pomerančem.
Oběd 2
VAŘÍ SE JEN PRO MŠ (ne pro žáky ZŠ)
Svač.
Rusti chléb, pomazánka s tuňáka a zeleniny, čaj.
Čtvrtek 20.2.2020
Oldřich
Snídaně
Rohlík, vaječná pomazánka s česnekem, kedlubna, hrozen, čaj.
Polévka
Rybí s hrachem.
Oběd 1
Krůtí na způsob ptáčků, rýže, šťáva.
Oběd 2
VAŘÍ SE JEN PRO MŠ (ne pro žáky ZŠ)
Svač.
Slunečnicový chléb, šlehané máslo, čaj.
Pátek 21.2.2020
Lenka
Snídaně
Cereální raženka, hermelínová pomazánka, okurek, hruška, mléko, čaj.
Polévka
Vývar s kroupami.
Oběd 1
Sekaná pečeně, brambory, dresing, ledový salát, čaj.
Oběd 2
VAŘÍ SE JEN PRO MŠ (ne pro žáky ZŠ)
Svač.
Chléb, rozhuda, čaj.
Pro správnou funkčnost aplikace je nutné použít prohlížeč s podporou CSS3 (např. IE 9+, Firefox 20+, Chrome 25+, Opera 12+, Safari 4+) se zapnutým JavaScriptem a povolenými cookies.
Verze prohlížeče: Unknown Unknown